PZK
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
facebook google+ KONTAKT SZUKAJ
SP7PKI

FORUM KRÓTKOFALARSKIE SP7PKI
NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE
PZK RadioReaktywacja SP9JPA Emisje Cyfrowe

Zachęcamy wszystkich do współtworzenia portalu. Wszelkie informacje, wydarzenia, nowinki techniczne przesyłajcie drogą mail-ową info@pzk.info.pl lub umieszczajcie w formie news-a.

Nawigacja

odc. 117. Implementacja

Wieczorem, gdy już nawet Ruskim znudziło się rzucanie przekleństwami na czterdziestu metrach i pasma zdechły całkiem, zasiedliśmy z ojcem do komputera. Przeglądamy forum, ojciec próbuje się zarejestrować na kolejne forum, gdzie spodziewa się tęgiej wojny. Niestety rejestracja się nie udała, bo mail był nie taki.

- Wrr, co im znowu nie pasuje. Że co? Jak ja mam się zarejestrować, skoro takiego maila już dawno nie ma? Polbox? Przecież to już nawet ty zapomniałeś, jak tam się z poczty korzystało.

Tak sobie myślę, że jeszcze coś pamiętam, ale niech mu będzie. W końcu się udało. Z telefonu. Forum jeszcze puste, wróciliśmy na stare śmieci. Tam jeszcze zajrzymy, bo zapowiada się ciekawie. Ojciec jak zwykle trochę komentował, rozkręcił jedną burzę w szklance wody, a potem na deser oglądał ogłoszenia na giełdzie QRZ:

- Tak, znam ten transceiver, podobno świetny stan, ale tam już ktoś grzebał i to widać. Kto by sprzedawał tak dobre radio za taką cenę? Dawaj dalej. O, za te pieniądze to ja mam nówkę sztukę, niech se sami ten złom kupują. Następne. Znowu jakieś oszustwo. Czy oni nas mają za idiotów? To jest dobre, w dobrej cenie, ale akurat takiego sprzętu nie potrzebuję.

Przeglądamy, oglądamy transceivery, wzmacniacze, przełączniki, akcesoria, części. Mnóstwo tego. Minęło pół godziny. Odszedłem od komputera, poszedłem do lodówki po coś do picia. Nagle ojciec ryknął śmiechem i krzyknął

– zobacz, to znowu ten od piwa i niedźwiedzi!

Czytam, faktycznie, to jego ogłoszenie:

OGŁOSZENIE W DZIALE GIEŁDA QRZ.PL: „Wykładowca trzech uniwersytetów, profesor nadzwyczajny czterech uniwersytetów, doktor honoris causa dwóch uniwersytetów z zakresu informatyki. Laureat wielu nagród za rozwój komputeryzacji i odkrycia naukowe, czterdzieści lat doświadczenia, ostatnio kierownik Katedry Szyfrów Akademii Obrony - POSZUKUJE W TRYBIE PILNYM KOREPETYTORA biegłego w zakresie opracowania pod tytułem „IMPLEMENTACJA PRAKTYCZNA STRONY INTERNETOWEJ ORAZ FORUM POLSKIEGO ZWIĄZKU KRÓTKOFALOWCÓW”. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt na adres: biuro.podania@Berdyczów.pl Stawka pięćdziesiąt złotych za godzinę!

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.