PZK
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
facebook google+ KONTAKT SZUKAJ
SP7PKI

FORUM KRÓTKOFALARSKIE SP7PKI
NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE
PZK RadioReaktywacja SP9JPA Emisje Cyfrowe

Zachęcamy wszystkich do współtworzenia portalu. Wszelkie informacje, wydarzenia, nowinki techniczne przesyłajcie drogą mail-ową info@pzk.info.pl lub umieszczajcie w formie news-a.

Nawigacja

odc. 140. Na atomy

Gdy szum po ostatnich zawodach opadł, stary stwierdził, że dzieje się niesprawiedliwość dziejowa. Złapaliśmy na oszustwie jednego z kontestowców, ale nie został on zdyskwalifikowany. Po prostu olał maile, wszystko ma gdzieś. Komisja zawodów również nie paliła się do tego, by zrobić z nim porządek. Pomyślałem, że szum w Internecie czasami przynosi pozytywne efekty. Najlepiej będzie napuścić starego. Nadałem mu kierunek na forum, które wyrosło przy okazji jednego z klubów, a obecnie jest najpopularniejsze w całym polskim zakątku krótkofalarskiego Internetu. Zresztą stary i tak ma tam doświadczenie, niejedną burzę rozkręcił, ile razy mu ostrzeżenia wlepiali i banowali na pewien czas, to tylko admini wiedzą. Nasz QSL manager zrobił wątek, podał kilka przykładów i się rozkręciło.
- Zobacz, ten marudzi, że znaków nie podali. Fakt, dobry kontestman. Niech poczeka, znaki też będą, bo śmieciarze wszystko mają w d.... Przerost mocy nad treścią. Już dawno się zastanawiałem nad tym, że podczas zawodów krajowe stacje jakoś mocniej słychać. Przypadek, czy co?

Maładiec już się śmieje:
- Jest jeden taki, który kiedyś znaki drukował. Pół SP DX clubu się z niego śmiało, ale on ma wszystko gdzieś, a nos trzyma w chmurach, w resorcie pewnie pracował i uważa się za wyższą kastę, bo jemu nic nie zrobią. Ma taki dopalacz na trzy fazy, że bezpieczniki mu wylatywały i wystąpił do Enei o większy przydział mocy. Na mejle pewnie też nie odpowiada.

Na następnej stronie już są podane znaki. Dyskusja się rozkręciła.
- Ale jaja, tam już cała grupa jest. Jest ratlerek, który szczeka, gdy tylko coś zadzwoni w sąsiednim wątku, jest admirał, jest smutny nasłuchowiec, są następne dwie marudy. Nawet nasz QSL manager gaduła. Muszę go opieprzyć, bo za dużo pisze skubany.
- Tato, tylko spokojnie...
- A właśnie że nie! Mąciwody nie zauważają, że to zawodnik z tego klubu nadaje z Grubego Stefana, filtr źle stroi, słychać go na harmonicznych, a oni o literkach dyskutują. Czy megaherc jest mały, czy duży. Tak, hurrr burrrr, duży jak stąd do Szczecina! My tu o śmieciarzach a ci o literkach! Zobacz, co chwila któryś coś doda, temat wątku się rozwadnia i gów... z tego powstaje!
- Tato, ale taka jest natura forum, by ludzie dyskutowali. Po to ono jest. Zobacz, tu są nawet sensowne wpisy. Tyle, że wątek ma już ponad dwadzieścia stron.
- Ale nie ma co rozdzielać gów... na atomy!

Tak mi się widzi, że ojciec znowu dostanie ostrzeżenie.
Chyba że admini coś w logach… tfu! ... postach zamieszają.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Ocenianie dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.
Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby ocenić.

Brak ocen.