PZK
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
facebook google+ KONTAKT SZUKAJ
SP7PKI

FORUM KRÓTKOFALARSKIE SP7PKI
NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE
PZK RadioReaktywacja SP9JPA Emisje Cyfrowe

Zachęcamy wszystkich do współtworzenia portalu. Wszelkie informacje, wydarzenia, nowinki techniczne przesyłajcie drogą mail-ową info@pzk.info.pl lub umieszczajcie w formie news-a.

Nawigacja

Odc. 5. Trollkonta i gównoburze

Ponieważ stary cały czas siedzi przed radiem, a Internet wciąga jak łażenie po bagnach, pomyślałem, że nauczę go netu i odciągnę jakoś od tego gadania. To był błąd, bo teraz gdy tylko nie gada, to siedzi cały czas na forum i toczy gównoburze z innymi podobnymi. Napisał już tysiące postów, ma wszystkie możliwe gwiazdki, ale regularnie mu wlepiają warny, a potem bana i odbanowują po jakimś czasie.
Nudziło mi się i sam zacząłem się tym bawić, założyłem dwa trollkonta i regularnie go podjudzam, pisząc totalne głupoty. Gdy tylko coś napisze na temat wyższości telegrafii lub tego jak to kiedyś fajnie było, gdy nie było młodzieży z komputerami, odpisuję mu odpowiednio i widzę, jak mu gul chodzi. Nie pomaga nawet piwo, bo jak się podchmieli to zaczyna mendzić całkiem od rzeczy o tych deiksach, które zaliczył i dowołał się za pierwszym razem ze starego lampowego sprzętu marki RBM i drutu wystawionego za okno. To chyba prehistoria jakaś.
Na tym forum gównoburze toczą się cały czas. Przeważnie dotyczą one jego głównego wroga, czyli PZK i komunistów, albo konstrukcji anten i ich obliczania w różnych programach. Rzuca się strasznie, pisze różne rzeczy. Pozakładał sobie trollkonta i z nich się sam pochwala, a potem pokazuje mamie, by potwierdziła, jak bardzo jest szanowany. Mama dyskretnie pomija oznaczenie „LICZBA OSTRZEŻEŃ – 2”.
Niestety stary jest niereformowalny w tej materii i strasznie nas męczy.

Marcin Marciniak SP5XMI

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.