PZK
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
facebook google+ KONTAKT SZUKAJ
SP7PKI

FORUM KRÓTKOFALARSKIE SP7PKI
NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE
PZK RadioReaktywacja SP9JPA Emisje Cyfrowe

Zachęcamy wszystkich do współtworzenia portalu. Wszelkie informacje, wydarzenia, nowinki techniczne przesyłajcie drogą mail-ową info@pzk.info.pl lub umieszczajcie w formie news-a.

Konferencja - zaproszenie

Informacje PZK

Koleżanki i Koledzy Jeszcze nie tak dawno informowałem Was o możliwości zorganizowania przez Senat RP konferencji poświęconej krótkofalarstwu. Minęło kilka tygodni pracy ludzi z różnych środowisk krótkofalarskich przy uzgadnianiu założeń i celów konferencji, przygotowaniu jej programu itp. i okazało się, że cel jaki został wytyczony jest osiągnięty. Dzięki wsparciu Pana Senatora dr Grzegorza Czeleja, Prezydium Senatu podjęło decyzję o zorganizowaniu w dniu 12 marca 2013 roku w Sali Kolumnowej Sejmu RP, konferencji na temat: - „Amatorska Służba Radiokomunikacyjna – to nie tylko hobby”. Spodziewamy się, że w konferencji będą uczestniczyli również członkowie Rządu RP i inni zaproszeni goście z kraju i z zagranicy, w tym członkowie władz IARU. Niektórzy goście zagraniczni już potwierdzili swoją obecność.

Teraz wszystko zależy już od nas. Licznie uczestnicząc w konferencji pokażemy, że stanowimy poważną siłę i jesteśmy zainteresowani działalnością na rzecz społeczeństwa, ale również i zmianami w polskim prawie, ułatwiającymi nam te działania. Pokażemy, że można liczyć na nasze środowisko w sprawach dotyczących edukacji młodzieży, w szybkim uruchomieniu łączności w przypadku klęsk żywiołowych czy też prowadzeniu różnego rodzaju eksperymentów, w tym również naukowych.

Zachęcam zatem wszystkich do udziału w konferencji. Ze względu na wymogi formalne, rejestracje przyjmowane są wyłącznie poprzez wypełnienie formularza na oficjalnej stronie konferencji, który znajduje się pod adresem:

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.