PZK
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
facebook google+ KONTAKT SZUKAJ
SP7PKI

FORUM KRÓTKOFALARSKIE SP7PKI
NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE
PZK RadioReaktywacja SP9JPA Emisje Cyfrowe

Zachęcamy wszystkich do współtworzenia portalu. Wszelkie informacje, wydarzenia, nowinki techniczne przesyłajcie drogą mail-ową info@pzk.info.pl lub umieszczajcie w formie news-a.

Gorzowskie Spotkania Krótkofalowców

Informacje krajowe

Z przyjemnością zapraszam na trzecią edycję Gorzowskich Spotkań Krótkofalowców.

Spotkania są otwartą, jednodniową imprezą skierowaną do sympatyków radia, krótkofalowców i wszystkich zainteresowanych technikami łączności radiowej.
W tym roku chcemy rozszerzyć elementy wystawienniczo-targowe. Zależy nam na wspólnym zaprezentowaniu osiągnięć amatorów i profesjonalistów. W tym celu zapraszamy zarówno firmy związane z łącznością jak i, a właściwie - przede wszystkim - organizacje, grupy i kluby krótkofalarskie. Naszym celem jest podnoszenie społecznej wiedzy politechnicznej w dziedzinie łączności i elektroniki związanej z łącznością i wymiana doświadczeń zarówno technicznych jak i organizacyjnych. Chcielibyśmy propagować radioamatorstwo jako pożyteczne i potrzebne społecznie hobby, poprzez pokazanie działań klubów krótkofalarskich bez względu na ich przynależność organizacyjną. Chcielibyśmy pokazać, czym zajmują się kluby specjalistyczne i lokalne. W Polsce do tej pory nie było imprezy nastawionej na spotkanie i pokazanie środowisk krótkofalarskich. Dlatego szczególnie zapraszamy wszystkie kluby, pragnące zaprezentować swoje osiągnięcia i działalność. Zapraszamy zarówno ogólnopolskie stowarzyszenia miłośników różnej działalności krótkofalarskiej, jak i niewielkie kluby działające w swoich środowiskach lokalnych.

Podobnie jak w roku ubiegłym, będziemy gościć w Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym "Słowianka". Na terenie zadaszonego wielofunkcyjnego boiska-lodowiska przy ulicy Słowiańskiej 14, zamierzamy wydzielić miejsca dla wystawców oraz ustawić giełdowe stoliki. Istnieje także możliwość doprowadzenia zasilania sieciowego. Postaramy się zapewnić odpowiednią ilość miejsca dla każdego wystawcy. Będzie miejsce do prowadzenia prelekcji oraz dyskusji.

Udział w imprezie będzie bezpłatny zarówno dla wystawców jak i odwiedzających.
Jednocześnie czynna będzie cała baza usług rekreacyjnych i gastronomicznych "Słowianki".

Spotkania odbędą się w Gorzowie Wielkopolskim, w drugą sobotę maja, czyli 11 maja 2013 r., oficjalne rozpoczęcie o godzinie 11.

Organizatorem spotkań jest Klub Krótkofalowców "Klon" SP3YPR z Gorzowa Wlkp. działający jako klub Polskiego Związku Krótkofalowców zarejestrowany w strukturach Zachodniopomorskiego Oddziału Terenowego.
Współorganizatorami są: Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne "Słowianka", Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorzowie Wlkp. Telewizja Polska S.A Oddział w Gorzowie Wlkp. Współpracę organizacyjną przyjął także okręg Brandenburgii niemieckiego stowarzyszenia krótkofalowców DARC (Distrikt Brandenburg Deutscher Amateur-Radio-Club e. V.).
Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Gorzowa Wlkp. Patronat medialny przyjęła Telewizja Polska S.A.

Bieżące informacje organizacyjne będą umieszczane na stronie www.gsk3.sp3ypr.pl

W imieniu wszystkich organizatorów ZAPRASZAMY do współpracy. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i pomysły.

Zbyszek
SP3NYF

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.