PZK
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
facebook google+ KONTAKT SZUKAJ
SP7PKI

FORUM KRÓTKOFALARSKIE SP7PKI
NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE
PZK RadioReaktywacja SP9JPA Emisje Cyfrowe

Zachęcamy wszystkich do współtworzenia portalu. Wszelkie informacje, wydarzenia, nowinki techniczne przesyłajcie drogą mail-ową info@pzk.info.pl lub umieszczajcie w formie news-a.

Do czego to zmierza ..... ?

Zawody & Dyplomy

W roku 2013 założyłem sobie plan udziału w większości zawodów krajowych. Wyszło już około 50 startów z czego jestem ogólnie zadowolony, zarówno z wyników jak i z samej zabawy. Nie to jednak sprowokowało mnie do napisania kliku słów na temat ważny - szczególnie dla laureatów tego typu zabawy. Wiadomo, że każdy organizator chce przyciągnąć jak największą rzeszę uczestników. Wiąże się to z rozgłosem, uznaniem, ale i kosztami poniesionymi na nagrody, dyplomy, medale etc. Najprościej jest stworzyć dyplom w PDF lub innym formacie, bo wiadomo że jest to rzecz najtańsza i chyba najszybsza w wykonaniu. Podziwiam organizatorów, którzy są w stanie wesprzeć się sponsorami i oprócz dyplomu stwarzają możliwość wygrania pucharu czy też nagrody rzeczowej. Do czego zmierzam ?

Uczestnik oprócz tego, że chce się sprawdzić, marzy też o tym by zająć czołowe miejsce, może na pudle, może puchar albo inny dyplom powiesi w swym kąciku radiowym. ..... i tutaj szlak mnie trafia jak słyszę od jednego z organizatorów żebym sam wypytywał i szukał swojego dyplomu i statuetki, bo człowiek, który organizował zawody już nie jest członkiem PZK i nie ma z nim kontaktu. Żeby było śmieszniej to w regulaminie organizatorem jest Odział PZK. Nie ten "Człowiek" tylko OT PZK. Ani mnie ziębi ani grzeje w tej sytuacji ta statuetka i dyplom (choć podobno Syrenki są ładne) z racji faktu w jaki zostałem potraktowany. Standardowe zamiatanie pod dywan, to nie my to on. Panowie, a jeśli nie miałbym czterdziestu lat tylko dziesięć. Gdyby to były moje pierwsze zawody w życiu i pierwsze spotkanie z krótkofalarstwem to co też byście mi napisali żebym sobie sam egzekwował nagrodę .....

W przyszłym roku owe zawody mają odbyć się po raz kolejny. "Organizator" na maile nie odpisuje - przynajmniej ten, który był w komisji. Klub, jako organizator też milczy. Oddział (czyli główny organizator) się wypiął - takie to polskie ;). Jako, że OT37 ma mnie w ....(4 litery) i "prosi" abym na własną rękę egzekwował dyplom i puchar, cóż uczynię to. Właśnie redaguję dwa pisma do pozostałych organizatorów czyli: Biura Promocji Miasta St. Warszawy oraz Burmistrza Dzielnicy Warszawa Praga-Południe, może oni mi coś ciekawego odpiszą :) w końcu też organizowali te zawody.

Marek SQ8MXS

934
sq8pkj dnia grudzień 06 2013 21:10:03

Trochę nie ładnie się zachowali, a wręcz oleli tych którzy chcieli się pobawić i powalczyć... brak szacunku do człowieka, to ohydne...

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.