PZK
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
facebook google+ KONTAKT SZUKAJ
SP7PKI

FORUM KRÓTKOFALARSKIE SP7PKI
NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE
PZK RadioReaktywacja SP9JPA Emisje Cyfrowe

Zachęcamy wszystkich do współtworzenia portalu. Wszelkie informacje, wydarzenia, nowinki techniczne przesyłajcie drogą mail-ową info@pzk.info.pl lub umieszczajcie w formie news-a.

Portal społecznościowy dla krótkofalowców - HamWorld

Znalezione w sieci

Jakiś czas temu wpadłem na pomysł stworzenia miejsca w Internecie, w którym krótkofalowcy z całego świata mogliby łączyć się poza pasmami. Wówczas rozpocząłem prace nad tworzeniem portalu społecznościowego HamWorld. W listopadzie 2013 roku strona została oficjalnie otwarta i od tego czasu zarejestrowało się na niej ponad 450 użytkowników z różnych zakątków świata.
HamWorld posiada wiele przydatnych i praktycznych funkcji, takich jak możliwość pisania na tzw. tablicy, udostępniania zdjęć w prywatnych folderach udostępniania linków do ciekawych stron, tworzenia grup tematycznych i dyskutowania w nich czy możliwość pisania osobistego bloga. HamWorld posiada również wbudowany DX cluster.

Cały portal HamWorld prowadzony jest w języku angielskim. Serdecznie zachęcam do zarejestrowania się i korzystania z portalu społecznościowego HamWorld. Rejestracja jest w pełni darmowa. Zachęcam także do dzielenia się informacją na temat HamWorld’a wśród znajomych krótkofalowców z SP i nie tylko.
Link do strony: hamworld.net

Miłego korzystania z portalu HamWorld! 73,
Karol SP8HMZ
administrator strony HamWorld

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.