PZK
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
facebook google+ KONTAKT SZUKAJ
SP7PKI

FORUM KRÓTKOFALARSKIE SP7PKI
NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE
PZK RadioReaktywacja SP9JPA Emisje Cyfrowe

Zachęcamy wszystkich do współtworzenia portalu. Wszelkie informacje, wydarzenia, nowinki techniczne przesyłajcie drogą mail-ową info@pzk.info.pl lub umieszczajcie w formie news-a.

Zlot Krótkofalowców - Darłówek 2014

Informacje krajowe

Organizatorzy oraz Zarząd OT-22 zapraszają na tegoroczny Zlot krótkofalowców i sympatyków krótkofalarstwa, który odbędzie się tradycyjnie w pierwszy weekend lipca (sobota, 05-07-2014) w ośrodku wczasowym Laguna w Darłówku. Przewidziane są konkursy z nagrodami (konkurs telegrafii, DX i strzelecki). Będzie też uruchomiona radiostacja dla tych, którzy maja ochotę spędzić chwilę przy radiu. Podobnie jak w latach ubiegłych obowiązywać będą identyfikatory i przy ich odbiorze będzie pobierana opłata 20 zł. Z doświadczeń w poprzednich latach wiemy, że posiłki były smaczne i obfite. Nikomu nie zabrakło jadła i napojów. W dzień konkursy, rozmowy w sympatycznej atmosferze, wieczorem tańce do późnych godzin.
Robert SP5XVY opowie o ciekawych wyprawach DX -owych ilustrowanych zdjęciami o podzieli się uwagami na temat prowadzenia łączności w różnych warunkach.
Koleżanki i koledzy, którzy zechcą przybyć wcześniej, lub pobyć dłużej mogą zabrać na zlot własne namioty. Ośrodek udostępnia miejsce na ich rozstawienie. Niestety w tym czasie nie ma wolnych miejsc noclegowych w ośrodku. Myślimy, że pogoda dopisze i nocleg we własnym namiocie będzie dodatkową atrakcją zlotu.

W tym roku postanowiliśmy, że zamiast pamiątkowych kubków, będą koszulki ze znakiem na lewej piersi i napisem OT22 na rękawkach. Chcemy, aby były to koszulki z dobrego materiału, haftowane napisy i w miarę uniwersalne. Stąd też tylko znak, lub imię. Nie są znane jeszcze szczegóły odnośnie ceny, sprawa w trakcie negocjacji. Informacje będą podane w następnym terminie. Zapisy będzie zbierał Jurek SQ2NIA, adres email: sq2nia(a)op.pl. Kolejne informacje niebawem.
Serdecznie zapraszamy koleżanki i kolegów do aktywnego uczestnictwa i wspólnej zabawy.

Info: OT22
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.