PZK
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
facebook google+ KONTAKT SZUKAJ
SP7PKI

FORUM KRÓTKOFALARSKIE SP7PKI
NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE
PZK RadioReaktywacja SP9JPA Emisje Cyfrowe

Zachęcamy wszystkich do współtworzenia portalu. Wszelkie informacje, wydarzenia, nowinki techniczne przesyłajcie drogą mail-ową info@pzk.info.pl lub umieszczajcie w formie news-a.

Zjazd Techniczny SP 12-14 Września 2014

Informacje krajowe

Już tylko tydzień został do 3 Zjazdu Technicznego SP w Burzeninie. Dotychczas zarejestrowało się 133 uczestników - większość na pobyt trzydniowy. Rejestracja nie jest co prawda obowiązkowa, ale warto to zrobić, gdyż organizatorzy zapewniają wtedy spersonalizowane identyfikatory i drobne upominki.

W czasie Zjazdu rozstrzygnięty będzie konkurs na Przydatne Urządzenie Krótkofalarskie", który w tym roku odbywa się po raz piąty. Mamy już kilka zgłoszeń - wszystkie bardzo interesujące - czekamy na kolejne!

Warto przyjechać do Burzenina choćby dla samych wykładów i prezentacji, których będzie aż - nie tylko technicznych. Dodatkową atrakcją będzie piątkowa projekcja filmu Adama Ustynowicza "Chopin - the Space Concert".

Wzorem ubiegłorocznego spotkania przygotowaliśmy również typowe warsztaty elektroniczne. W kategorii JUNIOR młodsi wiekiem uczestnicy będą mogli spróbować swych sił w montażu prostego układu elektronicznego. W kategorii SENIOR będzie to użyteczne w krótkofalarskim hobby urządzenie, które będzie można praktycznie wykorzystać na swojej radiostacji.

Wszystkie szczegóły i informacje na stronie Zjazdu Technicznego SP. Zapraszamy do Burzenina na 3. Zjazd Techniczny SP!

Info: Waldemar 3Z6AEF

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.