PZK
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
facebook google+ KONTAKT SZUKAJ
SP7PKI

FORUM KRÓTKOFALARSKIE SP7PKI
NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE
PZK RadioReaktywacja SP9JPA Emisje Cyfrowe

Zachęcamy wszystkich do współtworzenia portalu. Wszelkie informacje, wydarzenia, nowinki techniczne przesyłajcie drogą mail-ową info@pzk.info.pl lub umieszczajcie w formie news-a.

Romanie SP9MRN - jesteśmy z Tobą !

Informacje PZK

Wiemy, że to już historia, ale podbijamy by nie zamieciono tego pod dywan. Roman jesteśmy z Tobą i możesz liczyć na nasze pełne poparcie.

Prezes Oddziału w Gliwicach nie należy do osób pozytywnie postrzeganych przez establishment PZK. A właściwie należy sobie otwarcie powiedzieć że ma paskudny charakter i jest wredny, bo zadaje trudne i niewygodne pytania. Pyta o pieniądze, zarządzanie, rozwój i wizję Związku, pyta o rolę i znaczenie członków… To bardzo niedobrze…
No i w końcu się doczekał.


Całość materiału na stronie OT50

1174
SP6OUJ dnia czerwiec 07 2015 10:26:17

Wyszło na to, że nie wszyscy to "twardogłowi". Jednak pokazuje to sposób działania "działaczy" PZK z ELA na czele. Ktoś ma inne zdanie, to wywalić, ku przestrodze dla innych. Jak "zdetronizowano" JMRa, to miałem nadzieję, że może się coś zmienić. Były ku temu przesłanki. Jednak zostało po staremu.

1173
sp9aki dnia czerwiec 08 2015 00:45:17

Obiecywano przed XXI KZD PZK brak absolutorium dla JMR-a i jego popleczników. Była szansa na lepsze, ale z niewiadomych mi powodów stara klika ocalała.
Gdy do prezydium ZG PZK powołano nowe twarze, przestraszony prezes PZK natychmiast przeforsował precedensowe " dobranie" do tego ciała dwóch wypróbowanych towarzyszy.
Już mu nie groziła mniejszość w głosowaniach nad uchwałami, gdyby "młodzi" odważyli się mieć własne (odmienne) zdanie.

Za rok nowy KZD PZK i nadzieja na zmiany dla dobra PZK.

1174
SP6OUJ dnia czerwiec 08 2015 18:27:15

Niestety, lecz nie dane jest aby mogły się w jakiś sposób ujawnić inne osoby, które by chciały zasiąść we władzach PZK. Normalnie, to prowadzi się kampanię wyborczą. Przedstawia programy, przekonuje do siebie innych. Gdzie Ci chętni maja to robić? Na forum PKI, tutaj? Dlaczego zamyka się im drogę do przedstawiania własnych pomysłów na Forum PZK? Odp. jest jedna- stara władza obawia się konkurencji. Im mniej członek PZK wie, tym łatwiej nim sterować. Skąd ja to znam? PRL?

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Ocenianie dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.
Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby ocenić.

Brak ocen.