PZK
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
facebook google+ KONTAKT SZUKAJ
SP7PKI

FORUM KRÓTKOFALARSKIE SP7PKI
NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE
PZK RadioReaktywacja SP9JPA Emisje Cyfrowe

Zachęcamy wszystkich do współtworzenia portalu. Wszelkie informacje, wydarzenia, nowinki techniczne przesyłajcie drogą mail-ową info@pzk.info.pl lub umieszczajcie w formie news-a.

X Piknik Eterowy SP-OK-OM Koniaków 04-05 lipca 2015

Informacje krajowe

Udział w imprezie jest bezpłatny, zarówno dla wystawców jak i odwiedzających. Istnieje możliwość zorganizowania własnego stoiska dającego możliwość zaprezentowania swojego klubu, firmy handlującej sprzętem radiowo-krótkofalarskim jak i giełdowym. Oczekujemy również na dalsze ciekawe informacje i propozycje wykładów oraz prezentacji interesujących brać krótkofalarską.

Rejestracja i przywitanie pierwszych gości: sobota od godz. 9-tej. Startujemy o godz. 10-tej jak zwykle hucznie, bo z udziałem artylerii krótkofalarsko-brackiej. Obok parkingu udostępnione będzie jak zwykle bezpłatne miejsce na przyczepy kempingowe oraz namioty. Ze względów organizacyjnych zachęcamy, (choć niekoniecznie) do rejestrowania się poprzez wysłanie maila potwierdzającego swoje uczestnictwo na adres organizatora: sp9fhz@gmail.com

Gospoda Koronka, jak co roku przygotuje smaczne góralskie i śląskie potrawy. Jest również możliwość korzystania ze stacjonarnego grilla. Zaś w sobotni wieczór do tańca przygrywać będzie kapela góralska sympatyzująca z żywieckimi krótkofalowcami z Klubu SP9PSB. Bliższe informacje dotyczące szczegółowego programu dostępne będą na stronie www.sp9psb.prv.pl. Informacja o Pensjonacie Koronka na stronie www.dwkoronka.pl. Impreza odbywa się w całości "pod dachem", więc jesteśmy niezależni od aktualnej pogody.

Do kolejnego zobaczenia w Koniakowie, gdzie zaprasza w imieniu współorganizatorów: Śląskiego Oddziału Terenowego PZK, Żywieckiego Klubu Krótkofalowców SP9PSB.

Henryk SP9FHZ, e-mail sp9fhz@gmail.com, tel. 502-286-600.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Ocenianie dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.
Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby ocenić.

Brak ocen.