PZK
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
facebook google+ KONTAKT SZUKAJ
SP7PKI

FORUM KRÓTKOFALARSKIE SP7PKI
NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE
PZK RadioReaktywacja SP9JPA Emisje Cyfrowe

Zachęcamy wszystkich do współtworzenia portalu. Wszelkie informacje, wydarzenia, nowinki techniczne przesyłajcie drogą mail-ową info@pzk.info.pl lub umieszczajcie w formie news-a.

I Piknik Krótkofalowców Regionu Łódzkiego

I Piknik Krótkofalowców Regionu Łódzkiego

Zapraszamy wszystkich krótkofalowców i miłośników łączności radiowych wraz z całymi rodzinami na I Piknik Krótkofalowców Regionu Łódzkiego. Piknik zaplanowaliśmy na ostatnią sobotę wakacji - 29 sierpnia 2015 roku. Zaczynamy od godziny 10.00 i będziemy się wspólnie bawić do godziny 17.00 na Pabianickim Lewitynie.
Dokładna mapa dostępna jest na stronie informacyjnej Pikniku: Link w zakładce lokalizacja. W planie spotkania przewidziane są gry, zabawy i konkursy (w tym radiowy tor przeszkód) z nagrodami dla najmłodszych i trochę starszych, stanowiska ze sprzętem radiowym, zarówno dla znających się na naszym hobby jak i dla zainteresowanych zapoznaniem się z nim. Nie zapomnimy również o naszych YL - i one znajdą coś dla siebie. Przez cały czas trwania pikniku będzie można upiec co nieco na ognisku. Zabieramy ze sobą kosz piknikowy, kocyk lub coś do siedzenia i dobry humor. Na zakończenie pikniku przewidujemy loterię fantową dla wszystkich zarejestrowanych uczestników. Zachęcamy do obserwowania strony pikniku: Link, na której można dokonać rejestracji (osoby zarejestrowane przez stronę otrzymają drukowane identyfikatory). Na tej stronie znajdziecie także informację o dokładnej lokalizacji pikniku, będziemy też systematycznie dodawać informacje o atrakcjach.
Serdecznie zapraszamy wszystkich krótkofalowców wraz z małżonkami i pociechami oraz wszystkie osoby zainteresowane pracą na falach eteru do udziału w tym wydarzeniu.

W imieniu organizatorów na piknik zaprasza Cezary SP7UKL

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.