PZK
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
facebook google+ KONTAKT SZUKAJ
SP7PKI

FORUM KRÓTKOFALARSKIE SP7PKI
NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE
PZK RadioReaktywacja SP9JPA Emisje Cyfrowe

Zachęcamy wszystkich do współtworzenia portalu. Wszelkie informacje, wydarzenia, nowinki techniczne przesyłajcie drogą mail-ową info@pzk.info.pl lub umieszczajcie w formie news-a.

III Krakowski Kurs Krótkofalarski

III Krakowski Kurs Krótkofalarski

Organizujemy (Klub Turystyczno-Radiowo-Astronomiczny "Ryjek" SP9KGP i Hackerspace Kraków) już trzeci raz w Krakowie kurs krótkofalarski, który zwieńczy wyjazd radiowy, a potem egzamin w UKE.

Pierwsze (zerowe) spotkanie ustalono na 16 października, na godzinę 19 w bibliotece Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, która wspaniałomyślnie (za sprawą kolegi SQ9RZI) udostępnia nam swoją przestrzeń.

Kurs darmowy.

Wydarzenie na meetupie
Wydarzenie na facebooku
Fanpage na facebooku

Lista dyskusyjna: kurskf@googlegroups.com

Prośba do was:
Udostępniajcie informacje u siebie na swoich profilach, na stronach swoich klubów, (nawet niekoniecznie okolicznych - może znajomy znajomego kumpla brata ciotki wujka kogoś, kto na drugim końcu Polski natknie się na nasz kurs mieszka w Krakowie lub okolicach i go to zaciekawi), a jak ktoś niefejsbukowy, to na okolicznych przemiennikach, zróbcie pozytywny szum wesoły

Puśćcie informacje w świat, doprowadźcie do sytuacji, że będziemy musieli kombinować z szukaniem większej przestrzeni - wszak to tym większa szansa na więcej osób zarażonych tym paskudnym bakcylem, który magicznie zamienia zawartość portfela w nowy fider, antenę, zasilacz czy TRX.

Prośbę spełniamy i udostępniamy !

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Ocenianie dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.
Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby ocenić.

Brak ocen.