PZK
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
facebook google+ KONTAKT SZUKAJ
SP7PKI

FORUM KRÓTKOFALARSKIE SP7PKI
NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE
PZK RadioReaktywacja SP9JPA Emisje Cyfrowe

Zachęcamy wszystkich do współtworzenia portalu. Wszelkie informacje, wydarzenia, nowinki techniczne przesyłajcie drogą mail-ową info@pzk.info.pl lub umieszczajcie w formie news-a.

.... statystyki, podsumowanie Wrzesień 2015

Admin informuje

Czas na małe podsumowanie ostatniego miesiąca działań naszej ekipy.

Minął dokładnie miesiąc, jak zmieniłem wygląd strony i "politykę" działania. Całość ocenicie Wy, ja i grupa wsparcia możemy jedynie wysłuchać Waszych porad i ewentualnej krytyki tak by stworzyć wizję dalszego rozwoju.

Już wiemy jedno Biuletyn Polskiego Krótkofalowca był potrzebny - w moich statystykach zliczających pobrania przechodzące przez nasz portal widać liczbę przekraczającą 450. Pojawiły się jednak linki bezpośrednie do biuletynu, a tych już niestety nie rejestruję, więc mogę co najwyżej powróżyć z fusów porannej kawy Laughing.

O statystykach odwiedzin strony napiszę tylko tyle, że ruch wzrósł dwukrotnie, a co najbardziej cieszy to czas przebywania na naszym portalu - ponad 8 minut - czyli czytacie Laughing. Prym wiodą dwa działy - wirtualny egzamin krótkofalarski ale to akurat nie jest dziwne i dział news-ów. Chciałbym kiedyś uruchomić ankietę zliczającą osoby, które korzystały z wirtualnego egzaminu, a potem uzyskały świadectwo i pozwolenie radiowe - nigdy nie przeprowadzałem takich statystyk.

Reasumując cieszy mnie fakt, że portal jest w stanie Was zainteresować, choć pewnie nie wszystkich zadowala i jeszcze wiele pracy przede mną i grupą wsparcia.

Dzięki
SQ8MxS

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Ocenianie dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.
Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby ocenić.

Brak ocen.