PZK
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
facebook google+ KONTAKT SZUKAJ
SP7PKI

FORUM KRÓTKOFALARSKIE SP7PKI
NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE
PZK RadioReaktywacja SP9JPA Emisje Cyfrowe

Zachęcamy wszystkich do współtworzenia portalu. Wszelkie informacje, wydarzenia, nowinki techniczne przesyłajcie drogą mail-ową info@pzk.info.pl lub umieszczajcie w formie news-a.

Strony domowe

Admin informuje

Nowość w naszym serwisie. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy portalu mają możliwość stworzenia własnej strony domowej. Wykonanie jest bardzo proste i nie zajmie Wam wiele czasu, a zabawa może być przednia. W przyszłości planujemy nagradzać najbardziej efektowne strony ale o tym dowiecie się w kolejnych News'ach.

Dodatkowy termin egzaminu

Informacje UKE

Uprzejmie informujemy, że na wniosek Klub Krótkofalowców SP9PTG w dniu 20 marca 2010 r. o godz. 11.00 na terenie Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Targu, ul. św. Katarzyny 1, odbędzie się dodatkowa sesja egzaminacyjna na świadectwa operatora urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej. Kompletne wnioski osób ubiegających się o przystąpienie do egzaminu, powinny zostać złożone w Sekretariacie Komisji w Warszawie z co najmniej 14 dniowym wyprzedzeniem.

Szkolenie w Klubie Łączności SP8KAF w Lublinie

Z życia klubów

Jak często zdarzało Ci się zadawać sobie pytanie: "Jak to jest przeprowadzać łączności na pasmach amatorskich, na których łączność z krajem czy ze stacją z innego kontynentu to bułka z masłem ?". Kiedyś i my zadawaliśmy sobie takie pytanie. Pytanie, którego nie będziesz musiał już wkrótce zadawać, ponieważ nareszcie będziesz miał okazje poznać to na własnej skórze. Już wkrótce dowiesz się jak przyjazne dla Ciebie są pasma amatorskie, jak zbudować efektywne i robiące wrażenie systemy antenowe. Nie będzie Ci też obca znajomość telegrafii dzięki której zaliczysz z łatwością kolejny ciekawy kraj do swojej kolekcji. Dzięki naszym szkoleniom z pewnością rozwiejesz swoje wątpliwości i przygotujesz się doskonale do egzaminu na radiooperatora w służbie amatorskiej. Po ostatnim egzaminie, który odbył się w Lublinie, zdawalność naszych słuchaczy wyniosła 100%. Udział w szkoleniu to inwestycja wynosząca tylko "twój czas". Dokładnie ! - szkolenie jest bezpłatne!

Z nowym rokiem

Admin informuje

Z nowym rokiem kilka udogodnień na stronie. Uaktualnione zostały informacje odnośnie składek PZK i kosztów egzaminów. Dodatkowo w kalendarzu pojawiają się zawody krótkofalarskie, które w najbliższym czasie uzupełnimy na cały rok. Również pojawią się wszystkie regulaminy zawodów jak i zestawienie w pliku PDF. Jeśli macie jakieś sugestie co do funkcjonalności serwisu i jego rozbudowy, pomysły, potrzeby etc. piszcie bezpośrednio na info@pzk.info.pl lub na forum w dziale "Napisz do nas".

Zmiana silnika strony.

Admin informuje

Witajcie w nowej odsłonie Wirtualnego Egzaminu Krótkofalarskiego. To była trudna decyzja i wiem, że może się wiązać z różnymi opiniami (niekoniecznie dobrymi), ale byłem zmuszony zmienić silnik strony. Wiąże się to z tworzeniem od nowa bazy userów. Musicie założyć nowe konta, ale wierzę iż poświęcenie 3 minut na taką akcję nie przysporzy Wam problemów. Mamy nowe forum i chciałbym aby rozwijało się tak prężnie jak to tylko możliwe. Proszę o przesyłanie wszelkich sugestii co do strony i zmian - możecie pisać na forum w dziale administracja, tak aby wywiązała się dyskusja. Życzę miłej zabawy i zdanych egzaminów.