PZK
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
facebook google+ KONTAKT SZUKAJ
SP7PKI

FORUM KRÓTKOFALARSKIE SP7PKI
NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE
PZK RadioReaktywacja SP9JPA Emisje Cyfrowe

Zachęcamy wszystkich do współtworzenia portalu. Wszelkie informacje, wydarzenia, nowinki techniczne przesyłajcie drogą mail-ową info@pzk.info.pl lub umieszczajcie w formie news-a.

Uczmy się uczyć - Międzylesie 2016Uczmy się uczyć - Międ...
Dodane dnia: 08.03.2016
Odwiedzin: 1805
Komentarze: 0
IX Zjazd Kasztelański Toruń 2015IX Zjazd Kasztelański ...
Dodane dnia: 05.10.2015
Odwiedzin: 2171
Komentarze: 0
Kurs krótkofalarski cz.5Kurs krótkofalarski cz.5
Dodane dnia: 18.06.2015
Odwiedzin: 3040
Komentarze: 0
Kurs krótkofalarski cz.4Kurs krótkofalarski cz.4
Dodane dnia: 18.06.2015
Odwiedzin: 2760
Komentarze: 0
DQR-Log
Logger32
Ham Radio Deluxe
DX4WIN
MixW
N1MM Logger
UR5EQF Log
WriteLog
Zostań Krótkofalowcem
Sesje egzaminacyjne 2015

OBWIESZCZENIE
PREZESA URZĘDU KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ
z dnia 22 grudnia 2014 r.


o harmonogramie sesji egzaminacyjnych komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej oraz formie egzaminów i języku, w jakim będą one przeprowadzane

 

Na podstawie § 15 ust. 5 oraz § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 4 listopada 2008 r. w sprawie świadectw operatora urządzeń radiowych (Dz. U. Nr 206, poz. 1290) ogłasza się, co następuje:

1.Ustala się harmonogram sesji egzaminacyjnych komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej w 2015 r.:

L.p. Dzień, miesiąc Godzina Miejsce Egzaminu
1 07.02 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich ul. Wróblewskiego 75
2 14.02 09:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20
3 21.02 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Rzeszowie ul. Grunwaldzka 17
4 06.03 16:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Poznaniu ul. Kasprzaka 54
5 07.03 10:00 Ostrowski Klub Krótkofalowców SP3POW w Ostrowie Wielkopolskim ul. Poznańska 43/124
6 21.03 09:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20
7 21.03 10:00 Pomorski Park Naukowo-Techniczny w Gdyni Al. Zwycięstwa 96/98
8 21.03 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Łodzi ul. Nawrot 85
9 21.03 12:00 Opolski Związek Piłki Nożnej w Opolu ul. Damrota 6
10 28.03 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Zielonej Górze ul. J. Dąbrowskiego 41B
11 11.04 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich ul. Wróblewskiego 75
12 18.04 10:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Stalowej Woli ul. Hutnicza 17
13 18.04 10:30 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Szczecinie Al. Wyzwolenia 70
14 24.04 15:30 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Olsztynie ul. Dworcowa 3
15 25.04 09:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20
16 25.04 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Lublinie ul. Zana 38C
17 08.05 12:00 Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy ul. Toruńska 55/57
18 09.05 10:00 Dolnośląski Oddział Terenowy Polskiego Związku Krótkofalowców - Klub SP6PRT we Wrocławiu ul. Pretficza 14/16
19 16.05 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Białymstoku ul. Warszawska 1a
20 22.05 12:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Rzeszowie ul. Grunwaldzka 17
21 22.05 16:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Poznaniu ul. Kasprzaka 54
22 23.05 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Kielcach ul. Urzędnicza 13
23 29.05 11:00 Klub Garnizonowy w Trzebiatowie ul. Zagórska 21
24 30.05 09:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20
25 06.06 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich ul. Wróblewskiego 75
26 13.06 10:00 Schronisko Młodzieżowe "Rozdzielnia Wiatrów" 39-210 Dębica ul. Głobikowa 81c
27 20.06 15:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Zielonej Górze ul. J. Dąbrowskiego 41B
28 25.07 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich ul. Wróblewskiego 75
29 03.09 16:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej we Wrocławiu ul. Traugutta 1/7
30 11.09 16:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Poznaniu ul. Kasprzaka 54
31 19.09 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Łodzi ul. Nawrot 85
32 19.09 12:00 Opolski Związek Piłki Nożnej w Opolu ul. Damrota 6
33 25.09 16:15 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20
34 03.10 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Białymstoku ul. Warszawska 1a
35 03.10 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Zielonej Górze ul. J. Dąbrowskiego 41B
36 03.10 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich ul. Wróblewskiego 75
37 09.10 15:30 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Bydgoszczy ul. Wojska Polskiego 23
38 10.10 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Rzeszowie ul. Grunwaldzka 17
39 23.10 15:30 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Olsztynie ul. Dworcowa 3
40 14.11 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Lublinie ul. Zana 38 C
41 20.11 16:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Poznaniu ul. Kasprzaka 54
42 28.11 10:00 Dom Kultury "Zarzewie" w Łodzi ul. Wandurskiego 4
43 05.12 09:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20
44 05.12 10:00 Dolnośląski Oddział Terenowy Polskiego Związku Krótkofalowców - Klub SP6PRT we Wrocławiu ul. Pretficza 14/16
45 12.12 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich ul. Wróblewskiego 75

2. Egzaminy w sesjach, o których mowa w ust. 1, będą przeprowadzane w formie testu pisemnego i praktycznego sprawdzianu umiejętności obsługi urządzeń radiowych.



Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej
Magdalena Gaj



Link do obwieszczenia TUTAJ